logo

20 kwietnia 2019
Reklama


Strona główna Współpraca
Współpraca

 

Zostań członkiem Towarzystwa Ochrony Herpetofauny TRYTON
Poznaj ludzi którym nie jest obiojętny los rodzimych płazów i gadów


Na dzień dzisiejszy nie wiąże się to z żadnymi składkami czy jakimikolwiek innymi obowiązkowymi obciążeniami finansowymi. Żeby zostać członkiem Trytona nie trzeba znać się na płazach i gadach. Wystarczy że chętne osoby są w stanie poświęcić nam trochę swojego czasu i aktywnie zaangażować się w nasze działania.
Może to być np. jedna godzina w tygodniu lub miesiącu. Nasza aktywność polega zarówno na spotkaniach publicznych, korespondencji z urzędami jak i na interwencjach w terenie. Prosimy także o zapoznanie się ze statutem naszego stowarzyszenia umieszczonym w tym serwisie internetowym.

Chętnie nawiążemy wsółpracę z innymi organizacjami.

To, czym będziemy się zajmować zależy w pewnej mierze od zgłoszonych nam problemów a także inicjatywy naszych obecnych i przyszłych członków. Ze względów organizacyjnych szczególnie serdecznie zapraszamy osoby z Warszawy i okolic, ale członkowie Trytona mogą działać w całej Polsce.
Serdecznie zapraszamy do wspólnych akcji także osoby, które są przeciwne zrzeszaniu się, albo działają już w innych stowarzyszeniach, ale mogłyby nam okazjonalnie pomóc w pewnych rodzajach działalności – np. poradach prawnych, sadzeniu roślin wodnych, monitoringu.


Aby nawiązać z nami współpracę, prosimy o kontakt.

 

 
kumaczek.jpg


Copyright © TOH TRYTON